لواشک در لایه های نازک خشک شده در یک اجاق خنک کننده و یا آب شستشو دهنده خشک می شود. لواشک های خانگی و یا طبیعی، تنها از میوه، آب لیمو یا اسید اسکوربیک استفاده می کنند و گاهی اوقات مقدار کمی از شکر اضافه شده. با این حال، بعضی از میوه ها ممکن است حاوی ترکیبات بالقوه ناسالم باشند.

 

  • فواید

لواشک میوه می تواند غذاهای کم کالری، راحت و سبک وزن برای بچه ها و بزرگسالان باشد. یک صفحه پوستی میوه طبیعی، به صورت ½ متشکل از میوه و بدون شکر اضافه شده است. یک لواشک 14 گرمی کمتر از 50 کالری انرژی و 0 گرم چربی را فراهم می کند. بعضی ها حتی حدود 10 درصد ارزش روزانه ویتامین C را بر اساس یک رژیم 2000 کالری ارائه می دهند. بچه های شاداب که مایل به خوردن میوه های کامل نیستند می توانند تمایل به چاشنی میوه ای به عنوان یک جایگزین داشته باشند.

  • ملاحظات

 

طرز تهیه انواع  لواشک خانگی را در صفحه لواشک خانگی مطالعه کنید.


لیست مواد در مارک های تجاری لواشک، که می تواند به نام میوه رول تافی یا میوه نامیده می شود. بسیاری از آنها علاوه بر پوره میوه مانند شربت ذرت، رنگ مصنوعی و طعم دهنده های مصنوعی نیز حاوی مواد غیر طبیعی هستند. نسخه های تجاری همچنین ممکن است شامل روغن های گیاهی حاوی هیدروژنه شده باشند، که نشان می دهد که آنها حاوی مقادیر کم چربی ترانس هستند، برای حفظ عمر مفید و بافت محصول نهایی.

  • خانگی


ساخت میوه در خانه یک راه ساده برای استفاده و اضافه وزن میوه است. بیشتر میوه ها، به جز گریپ فروت و لیمو، می توانند پخته و آماده شوند. مخلوط 1 قاشق غذاخوری. از لیمو آب برای هر 1 فنجان پوره میوه و اضافه کردن حداقل مقدار قند به طعم، در صورت دلخواه. در لایه 1/4 اینچ روی پانل های پخت شده روغن زده شده، اسپری شده و در حدود 200 درجه فارنهایت را در حدود 6 ساعت بپزید.

  • کاربردها

چای میوه طبیعی یا خانگی باعث می شود غذای خوبی برای کمپینگ و پیاده روی داشته باشد. شما می توانید آن را به عنوان یک درمان در احزاب کودکان به جای آب نبات ارائه دهد. شما همچنین می توانید بخشی از پوست میوه را به پنج قسمت آب برای یک نوشیدنی تازه طراوت دهید.

 

جهت خرید لواشک محلی سالم به صفحه لواشک محلی مراجعه کنید

 

این مقاله مرتبط را هم مطالعه کنید:

بهترین غذاها برای رشد مو

نویسنده: ادمین
برچسب‌ها: #لواشک #لواشک خانگی #لواشک سالم #سلامتی #مرکز سلامت آمریکا #لواشک ترش #زندگی سالم #کار در خانه #کار در منزل #کاردرمنزل #کاردرخانه #کارخانگی #کارخونگی

نظرات خوانندگان: