در حالی که روزه گرفتن آب از گستردگی قابل توجهی برخوردار است، تنها تحقیقات علمی محدودی در این خصوص صورت‌گرفته است که اثربخشی و اثربخشی آن را مستند می‌کنند . یکی از کارهای اصلی که در این خصوص انجام شده است و به طور علمی مزایا و ایمنی روزه گرفتن را مستندسازی کرده‌است توسط دکتر alen Goldhamer انجام شده است. این دانشمند بودجه قابل توجهی برای این کار جمع آوری کرده است. در این گزارش به صورت خلاصه به اهداف تحقیقاتی دکتر گلدمهر می پردازیم.


در ژوئن ۲۰۰۱ ، دکتر گلدهمر و همکارانش در مرکز سلامت حقیقی شمالی یک مطالعه ۱۲ ساله را با مشارکات با همکاران خود در دانشگاه کورنل تکمیل کردند. این مطالعه در مقاله علمی ، مجله معتبر Manipulative and Physiological Therapeutics ایندکس شده و منتشر شد . این مقاله با عنوان کمک به پزشکی، آب روزه در درمان، نتایج برجسته خود را در درمان ۱۷۴ شرکت‌کننده در برنامه متوالی با فشار خون بالا به تفصیل شرح داد . اثرات روزه گرفتن در درمان عجیب بیماری فشار خود در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت.

وجه مصرف آب - تنها در درمان علت اصلی شیوع و مرگ و میر در کشورهای صنعتی را نشان داد . مطالعه دوم ارزیابی تاثیر روزه در درمان فشار خون بالا برای انتشار پذیرفته شد و در شماره اکتبر ۲۰۰۲ مجله پزشکی جایگزین و ظاهر شد . این مطالعه در مجله Alternative and Complimentary Medicine موجود است و می توانید مطالعه کنید.


در حال حاضر بودجه قابل توجهی برای یک مطالعه ایمنی روزه توسط دکتر گلدهمر فراهم شده است. در ۵ سال گذشته ، دکتر گلدهمر و همکارانش در حال جمع‌آوری دقیق تاریخ تقریبا ً ۲۰۰۰ بیمار هستند که تحت نظارت پزشکی تنها روزه می‌گیرند . تجزیه و تحلیل داده‌ها توسط یک دانشمند محقق ، دکتر جان و در انتظار پذیرش چاپ انجام شده‌است . این امید است که این مقاله که با ایمنی سروکار دارد درب ورود را برای سرمایه‌گذاری در ادارات دولتی و سازمان‌های تامین مالی باز خواهد کرد و آن را برای تیم تحقیقاتی در بهداشت شمال و دیگران برای انجام آزمایش‌ها بالینی در مورد استفاده از روزه در بیماری‌های قلبی عروقی ، بیماری خود ایمنی و دیابت ، فراهم می‌کنند.

 

مطالب مرتبط:

نویسنده: ادمین
برچسب‌ها: #روزه #اثرات روزه #روزه و آمریکا #تحقیق روزه #اتحادیه سلامت امریکا #نظر غربیها #غرب و روزه

نظرات خوانندگان: