چطور محصولات دست ساز خودمان را بفروشیم؟

از قدیم گفتن هنر نزد ایرانیان است و بس ما ایرانی ها ذاتا آدم های هنرمند رفتیم کافی بین اقوام و دوستان بگردید و تعداد زیادی از افراد را پیدا می‌کنید که واقعا هنرمند و وسایل خلاقانه و ادوات خیلی جالبی رو درست می کنند. ولی اگر بیشتر دقت کنیم متوجه میشیم که این تولیدات بیشتر مختص تفریحات میشود و خیلی کمتر افرادی را پیدا میکنیم که بدونم از محل فروش محصولات دست ساز خودشان درآمدزایی بکنند. مهمترین دلیل اینکه یه همچین مشکلاتی به وجود میاد در اینه که بیشتر افراد امیدی به پیدا کردن بازار مناسب برای فروش محصولات دست ساز خودشان ندارند تر فکر می‌کنم که اگر یه تعدادی از این محصولات را تولید می‌کند جایی نیست که این محصولات را  عرضه بکنند. در بعضی از کشورهای خارجی بسترهایی آماده شده که افراد می‌توانند محصولات دست ساز خودشان را ببرند و در عمق سد را به نمایش بگذارند اغلب این بسترها به صورت نمایشگاه های محلی و یا فروشگاه های ثابتی است که به صورت روزانه هفتگی این فرصت را به تولید کننده های وسایل غیر صنعتی ایجاد می‌کنند که بتونم محصولات خود را به نمایش بگذارند.  گاها بین این بسترها بعضی از بسترهای آنلاین هم دیده میشه که افراد محصولات خودشان را به صورت آنلاین به نمایش بگذارد. نکته ای که وجود داره اینه که تو کشورهای صنعتی تر مردم خیلی وقت یا انگیزه ای برای تولیدات غیر صنعتی ندارند و بیشتر هفته را درگیر کارهای روزمره خودشان هستند این در حالی که ما در کشور داریم و زندگی می‌کنیم که تنوع خیلی زیادی از فرهنگ‌ها و آداب و رسوم محلی توش موجود است که وارد هر کدوم از این فرهنگ ها که بشی دنیای از هنر و دنیایی از محصولات محلی را داخلش مشاهده می کنیم ولی این خلق همیشه وجود داشته که آیا جایی برای عرضه این محصولات وجود دارد؟  جواب سوال اینه که بله. ما در محلی جات دقیقا بستری را به وجود آوردیم که تمامی تولید کننده های غیر صنعتی و محلی بهتون محصولات خود شان را در این بستر به صورت کاملا رایگان و بدون اینکه نیاز به پرداخت هیچ گونه پورسانت یا حق امتیازی باشند به فروش برسانند. دقت کنید که این محصولات می تواند شامل هرگونه محصولات محلی بشود از جمله محصولات خوراکی مثل ترشیجات، مرباها و غیره و همین طور محصولات غیر خوراکی مثل لباس های محلی قالیچه ها موسیقی های محلی، صنایع دستی و سایر تولیدات غیر صنعتی باشد. فقط کافیه که افراد وارد سایت بشوند یه حجره را داخل سایت درست کنند و بعد از اینکه وجود خودشان را درست کردن یکی یکی محصولات خود شما را وارد کنند برای اینکه بارون به این کار بیشتر آشنا بشیم به لینک زیر مراجعه کنید ویدیوی آموزشی ساخت قدرت را تماشا کنید.

ویدیوی آموزشی ساخت حجره را اینجا ببینید.

 

امکان فروش محصولات برای ایرانیان ساکن در خارج از کشور نیز فراهم شده است. برای مثال حجره فروش زعفران در کانادا را مشاهده فرمایید.

 

نویسنده: ادمین
برچسب‌ها: #فروش محصولات دست ساز #فروش صنایع دستی #فروش ارگانیک #فروش محصولات سنتی #فروش محصولات محلی #فروش محصولات طبیعی #فروش تولیدات غیرصنعتی

نظرات خوانندگان: