چگونه یک هدیه خوب انتخاب کنیم:

این روزها که نزدیک عید است. بسیاری از ما هنوز در حال تلاش برای انتخاب هدیه ای مناسب برای خانواده یا دوستانمان هستیم. آنها چه میخواهند؟ آنها چه نیازی دارند؟ چه چیزی می توانیم خرید کنیم؟ ما می توانیم ساعت ها در مغازه ها بگردیم و این سوالات را از خودمان بپرسیم. راه های مختلفی برای هدیه دادن مناسب وجود دارد، اما این شامل تغییر درک ما از آنچه که میخواهیم هدیه بدهیم است. یا فکر کردن به این که هدیه دادن همه چیز است.

مشکل این است که ما در مورد دادن هدایا به عنوان مبادله اشیاء فیزیکی فکر می کنیم. جایگزین مفید این است که یک هدیه را به عنوان ارتباطی در نظر بگیرید. وقتی یک هدیه به کسی دادید، آنچه که در واقع انجام می دهید، صحبت با آنهاست. شما یک هدیه می گیرید، هدیه ای را می نویسید که چیزی را به گیرنده می دهد. آنها هدیه را دریافت می کنند، و اگر آنهامنطقی باشند، پیام شما را درک می کنند. البته این واضح است، اما به نوعی ما آن را فراموش میکنیم وقتی که هدیه را انتخاب میکنیم. ما ابتدا بر روی موضوع یا نیاز تمرکز می کنیم، سپس بررسی می کنیم چه پیامی را ارسال کنیم.

شما ممکن است متوجه شوید که هدیه ارتباطی است بین انسان ها، وقتی که کسی به شما یک هدیه بدهد و شما فورا از آن چه می گوید آگاه می شوید. برخی از هدایا ارتباط فاصله ها هستند، صمیمیت با دیگران. بعضی ها می گویند: من عاشق خلاقیت شما هستم. اما برخی از آنها توهین آمیز هستند پس شما باید از خودتان مراقبت کنید. برخی ها معتقد به ارتباط مستقیم بین برچسب قیمت و اعتبار هدیه هستند. اما برخی معتقد هستند هدایا مخصوص قدردانی کردن از طرف مقابل است و قیمت کالا مهم نیست و عملا هدیه بسیار ارزشمند می باشد.
موقع انتخاب هدیه اگر تفکرات پوچ و منفی را از خود دور کنید، می توانید به سرعت هدیه مورد نظر را انتخاب کنید. برای اولین بار از خود بپرسید «چه می خواهم به این شخص بگویم؟» سپس به «آنچه من می توانم به آنها بدهم که این را می گویند ارتباط برقرار کنید؟» این روش می تواند به شما در موقع خرید هدیه کمک کند تا هدیه های معناداری را انتخاب کنید.

 یک هدیه ای که اخیرا دریافت کرده ام، به عنوان یک نتیجه از این نوع تفکر داده شده است.همسر من به من یک بلیت آزادی یک روز داده است. او روزی تمام مسئولیت های من را به عهده گرفت و مرا به شهربازی فرستاد تا بازی کنم. او می خواست بگوید که او همه چیز را که من انجام داده ام قدردانی می کند، و او متوجه شد که مسئولیت های من گاهی اوقات بار من است. این به او کمک کرد تا هدیه ای کامل را طراحی کند به همین سادگی و من او را دوست دارم.
 هدایایی که به هنگام فکر کردن  انتخاب می شوند سریع تر و با اطمینان بیشتری خریداری می شوند. و به سادگی می توان گفت هدیه خریداری شده برای آن فرد درست است. هدایا بهتر است به عنوان ارتباط بین ما با

 شد. سعی کنید شجاعت دادن این نوع هدیه ها را داشته باشید.

سال نو مبارک

 

 

میدونستید نمک دریاچه ارومیه چه ویژگی های عجیبی داره؟ اگر نمیدونید حتما به این صفحه سر بزنید.

نویسنده: مریم کیومرثی
برچسب‌ها: #هدیه #هدیه شب یلدا #هدیه عید #انتخاب هدیه #انتخاب هدیه خوب #ویژگی های هدیه خوب #گیفت #گیفت خوب #انتخاب گیفت خوب #مشخصات هدیه

نظرات خوانندگان: