کار در منزل

3 سال پیش

بخش قابل توجهی از افراد جامعه به خصوص در جوامع شرقی مجبور هستند ساعات زیادی از شبانه روز را در منزل بمانند. این افراد یا به دلایل فرهنگی (مانند بانوان در بیشتر جوامع) یا به دلایل محدودیتی جسمانی (مانند معلولین) از وارد شدن در اجتماع و انتخاب یک کار تمام وقت در جامعه خودداری می کنند. البته این به این معنی نیست که این افراد علاقه ای به تاثیر گذار بودن و کسب درآمد ندارند بلکه برعکس این افراد بسیار علاقه مند به اثرگذاری در جوامع خود هستند و در صورتیکه بتوانند راهی برای ایجاد این تاثیر پیدا کنند، اجتناب نخواهند کرد. راه حل پیش رو در برابر این افراد استفاده از فرصت های کاری داخل منزل برای ایجاد کسب و کار خانگی می باشد. کسب و کار خانگی یک کسب و کار اجتماعی نیست و برعکس یک کسب و کار با هدف بدست آوردن درآمد، کسب سود بیشینه و اثر گذاری در جامعه است.

در این مقاله بدنبال این هستیم که انواع کسب و کارهای خانگی و فرصت های ایجاد شغل در منزل را بررسی کرده و به افراد این اجازه را بدهیم که بتوانند در کنار کارهای روزمره خودشان بتوانند با محیط پیرامون خود ارتباط برقرار بکنند.

 

این محتوا در حال بروز رسانی می باشد

نویسنده: مریم کیومرثی
برچسب‌ها: #کار در منزل #کار در خانه #کاردرمنزل #کاردرخانه #کارخانگی #کارمنزلی #کسب درآمد در منزل #کسب درآمد در خانه #کسب درامد در منزل #کسب درامد درخانه #درامد خانگی #درامد منزل #درآمد خانگی

نظرات خوانندگان: