چگونه همیشه موهای عمومی را در خانه حذف کنیم

 

در برخی موارد، همه ما آرزو داریم که بتوانیم موهای عمومی را به سادگی و به طور طبیعی حذف کنیم. واقعیت این است که اغلب روش‌های مصنوعی برای ازبین بردن موی عمومی همیشه با سهم عمده از عوارض همراه است و آخرین چیزی که دوست دارید از بین ببرید این است که مشکل خارش به ویژه پس از اصلاح موهای عمومی خود را از بین ببرید. این به این دلیل است که این کار هم ناراحت‌کننده و هم خجالت‌آور است، چون استعداد دارد در ملا عام رخ دهد. بنابراین، چه شما مرد و یا زن هستید که به صورت طبیعی به دنبال حذف موی زائد از بخش خصوصی خود هستید، شما به دو روش یا راه‌های بیشتری برای مقابله با مشکل موهای عمومی نیازخواهید داشت و از آنجا که شما در مکان مناسبی قرار دارید، من به شما ده نکته در مورد نحوه خلاص شدن از موی زائدتان به طور طبیعی می‌دهم.اجازه بدهید بگویم که من آدم خوبی هستم و آنرا رها می‌کنم. توجه داشته باشید که روش‌های طبیعی حذف موی عمومی از بخش‌های خصوصی تان تنها ارزان نیستند، اما بدون درد  بوده و یا درد کمی دارد، پس زیاد طول نمی‌کشد.اما تو باید خودت رو برای این کار آماده کنی. به علاوه، اغلب روش‌های طبیعی حذف موی عمومی را می توان در خانه انجام داد بنابراین بدون گفتن این جمله ادامه می‌دهم که این کار باعث صرفه‌جویی در زمان و پول شما خواهد شد. به یاد داشته باشید که تا جایی که ممکن است صبور باشید در حالی که یادگیری به همان اندازه که می‌توانید انجام دهید این است که شما را به یک آموزگار در این کار تبدیل کند. فقط فراموش نکنید که دانش خود را به افراد دیگر منتقل کنید که به مهارت‌های شما نیاز دارند، زیرا این کار شما را بسیار بهتر می‌کند.

 

۱. موهای عمومی را با استفاده از موم حذف کنید

واکس  (یا موم های سنتی) یکی از رایج‌ترین درمان‌های خانگی است که تاکنون برای حذف موی عمومی از بخش‌های خصوصی بدن به طور موثر مورد استفاده قرار گرفته‌است. مزیت استفاده از موم این است که موی عمومی را از ریشه حذف می‌کند. این به سادگی به این معنی است که کیسه‌های ترشحی مو برای همیشه از بین خواهند رفت و بنابراین، قبل از اینکه دوباره رشد کنند، زمان زیادی نیاز خواهد بود. همچنین لازم نیست نگران ضربه و ناراحتی‌های آن‌ها باشید. این به این دلیل است که شما بدون آسیب زدن به پوست با هر گونه تیغه تیز، از موی عمومی خود خلاص شده­اید. و به همین دلیل است که استفاده از موم به عنوان وسیله‌ای برای حذف موی عمومی از خانه به شدت توسط متخصصان حذف مو در سراسر دنیا توصیه می‌شود. چیزی که در مورد استفاده از موم نیاز است این است که به دست‌های با تجربه نیاز است. بنابراین برای شما بسیار زیرکانه است که وقت بگذارید و یاد بگیرید چطور به آن دست یابید. اگر نه، از دعوت کردن یک متخصص به خانه خود خجالت نکشید. او با موفقیت موهای عمومی خود را برای همیشه از بین می‌برد و تا آنجا که ممکن است این کار را انجام می‌دهد.

 نکته دیگر که باید در نظر بگیرید این است که استفاده از موم برای حذف موی عمومی برای همیشه دردناک است و حتی با وجود اینکه درد آخرین بار نیست. بنابراین، اگر شما هرگز موهای عمومی خود را تمیز و تمیز نکرده اید، احتمالا درد بیشتری باید تحمل کنید. اگر نمی‌توانید درد را کنترل کنید، نگران نباشید، چون راه‌های بسیار دیگری برای مراقبت از مشکل موهای عمومی شما وجود دارد.

 

۲. حذف دائم موهای عمومی (ناحیه شرمگاهی) با عنبه هندی

اگر دوست دارید موهای عمومی خود را به طور دائم، به راحتی و به طور طبیعی از بین ببرید، پس سعی کنید با استفاده از عنبه هندی (پاپایا) قبلی استفاده کنید. عنبه خام در حذف موی عمومی به دلیل یک آنزیم بسیار مهم بسیار موثر است. آنزیم papain می‌تواند رشد مجدد مو در هر دو جنس نر و ماده را متوقف دهد که تقریبا شبیه حذف موی ماندگار در برخی از نقاط است. همچنین ممکن است بخواهید از آن یک هفته پس از اصلاح منطقه عمومی خود استفاده کنید. هنگامی که این روش نسبتا ساده را به پایان رساندید، به زندگی خود ادامه دهید، شما هرگز مشکلاتی با موهای عمومی خود نخواهید داشت چون اثر این روش برای مدت بسیار طولانی ماندگار است. اما قبل از اینکه شروع به قدم زدن کنید، چیزی وجود دارد که باید انجام دهید. اول، باید این پاک‌کننده مو طبیعی را قبل از استفاده از آن برای بخش خصوصی خود آماده کنید. با خرد کردن آن به قطعات کوچک و مربعی قبل از اینکه آن‌ها را به یک خمیر نرم و ضخیم تبدیل کنید، شروع خواهید کرد. برای بهترین نتیجه زرد چوبه در مخلوط اضافه کنید. این روش طبیعی از بین بردن موی عمومی به شدت توصیه می‌شود به خصوص برای افرادی که دارای آستانه درد پایین هستند. استفاده منظم از داروهای گیاهی خام تشویق می‌شود اگر هدف شما حذف موی عمومی خودتان به طور دائم باشد.

 

۳. با استفاده از ریشه زرد چوبه، موهای عمومی را از خانه حذف کنید.

همان طور که قبلا گفته بودم، زرد چوبه نقش بسیار مهمی در حذف موی عمومی ایفا می‌کند و بنابراین باید در میان درمان‌های خانگی مورد علاقه شما قرار گیرد. هنگام استفاده از آن، در مورد زرد شدن پوست نگران نباشید چون با زمان از بین می‌رود. به دفعات کافی از آن استفاده کنید و به یک برنامه‌ریزی عادی و بدون موهای زائد آزار دهنده دست خواهید یافت. اولین قدم برای استفاده از ریشه زرد چوبه برای حذف همیشگی مو، آن را به خمیر کاغذ تبدیل کنید. سپس خمیر ریشه زرد چوبه را با قطعات کوچک و تازه برش خورده و تازه مخلوط کنید قبل از اینکه آن‌ها را به خمیر سفت و نرم تبدیل کنید. خمیر را به قسمت‌های بخش خصوصی خود بمالید و بعد از ۲۰ دقیقه آن را با آب بشویید. به کاربرد منظم توصیه می‌شود که موهای عمومی برای همیشه حذف شوند. نکته خوب این است که زمانی که موی عمومی را با استفاده از این روش درمانی فوق‌العاده موثر حذف کردید، پوست اطراف بخش‌های خصوصی تان نرم و آبدار خواهد شد. به این ترتیب، شما مجبور نیستید در مورد زرد شدن بیشتر نگران باشید چون دیگر نیازی به اعمال آن ندارید. برای بهترین نتیجه، روزی یک‌بار خمیر را در بخش‌های خصوصی خود اعمال کنید. نکته مهم: لطفا به خاطر داشته باشید که از آب‌گرم استفاده کنید تا خمیر زرد چوبه را با آب بشویید.

 

۴. از بین بردن موهای عمومی با استفاده از روغن کنجد 

چه شما یک زن جذاب هستید که به آن بدن برهنه و بی‌مو دست پیدا می‌کنید و یا یک بیمار و خسته از بوته‌ای که در آن پایین است، " استفاده از روغن کنجد به خلاص شدن از شر مشکلات موی شما کمک خواهد کرد. و این مزایا در فق به این موارد خلاصه نمی‌شوند چون روغن کنجد به طور مناسب پوست شما را مرطوب خواهد کرد. هم چنین استفاده مداوم از یک درمان خانگی کنجد برای حذف دائم مو از بخش خصوصی تان به شدت توصیه می‌شود، چون این مورد با اصلاح دستی ایجاد نمی‌شود. قبل از استفاده از روش رفع برطرف کردن روغن کنجد دار، ابتدا باید منطقه عمومی خود را کاملا بشویید. سپس خود را با شدت هرچه تمام‌تر خشک کنید تا زمانی که به درستی تمیز شود. لطفا توجه داشته باشید که "تمیز" کلمه کلیدی در اینجا است. بعد از این کار، روغن کنجد را بردارید و مقدار قابل‌توجهی را در یک کاسه بریزید. مطمئنا بدون گفتن این است که کاسه سوال باید تمیز باشد تا از عفونت به منطقه عمومی شما جلوگیری شود. سپس، پیش از اینکه آن را با روغن کنجد در آن خرد کنید، آن را به قطعات کوچکی تبدیل کنید و آن را به قطعات کوچکی تبدیل کنید. برای حذف موثر موی عمومی ناخواسته، باید خمیر را به آرامی در بخش‌های خصوصی خود بمالید. هنگامی که با موفقیت خمیر کلفت را به قسمت‌های خصوصی خود بمالید، پاک‌کننده مو طبیعی را رها کنید تا مدت کمی به مدت نیم ساعت ساکن شود. این کار تضمین خواهد کرد که خمیر دوره خود را به پایان رسانده و از شر مشکل موی عمومی شما برای همیشه خلاص شود. و جدای از اینکه از شر مشکل موهای خود در بخش‌های خصوصی خود برای همیشه خلاص شوید، رفتار روغن کنجد نسبت به اصلاح با نور کم‌تر دردناک خواهد بود.

 

۵.از بین بردن موها با استفاده از شکر+لیمو+عسل درمانی

به دلایل متعددی این ترکیب از داروهای اصلی خانگی برای از بین بردن موی بلند زائد است. اولین دلیل این است که این سه جزء بسیار در دسترس است. اما قبل از استفاده از این "مخلوط خانگی جادویی" برای حذف موهای ناحیه بیضه به طور دائم، ابتدا باید آن را آماده کنید. اول و مهمتر از همه، شما باید شکر را حرارت دهید تا آنکه مایع شود و ضخیم شود. هنگامی که شکر مایع شده است، سریع با اضافه کردن آب لیمو و عسل شروع به هم زدن با شدت زیاد بکنید. این کار را تا زمانی که همه آن را به یک ریز ضخامت یکنواخت تبدیل کنید - که نباید بیش از چند ثانیه طول بکشد. اطمینان حاصل کنید که از ضخامت و حتی برس استفاده کنید تا رطوبت خوب و ضخیم در سراسر ناحیه موی گوش خود داشته باشید. طبق معمول، اطمینان حاصل کنید که موهای شکمی خود را نزدیک به ده روز قبل از استفاده از این خمیر بسیار موثر کاهش داده اید. به این ترتیب، برای این خمیر جادویی، پس از خشک شدن مو به طور موثر، تمام موها را جدا کرده و بنابراین آماده برای کشیدن است. پس از استفاده از ریز خمیر خود را یک پارچه برروی آن بکشید چرا که پارچه به خمیر (موم) چسبیده و موهای بیشتری را با سهولت بیشتری جداسازی خواهد کرد.

 

۶. از بین بردن موهای زائد با استفاده از نشاسته ذرت و تخم مرغ

نشاسته ذرت و درمان‌های خانگی در بین تکنیک‌های بسیار طبیعی و رایج هستند که به طور موثر موهای عمومی را از بین می‌برند که به شدت برای زنان و مردان توصیه می‌شود. مزیت دیگر استفاده از این روش این است که تخم‌مرغ تغذیه می‌کند و پوست را مرطوب می‌کند. و برای موثرتر کردن محلول تخم‌مرغ، نشاسته ذرت را به مخلوط اضافه کنید. خمیر، مخلوط را به اندازه کافی ضخیم می‌کند تا از شر موهای عمومی راحت، بدون درد و برای همیشه خلاص شوید. فقط یک تخم‌مرغ برای این روش به ظاهر ساده کافی است. مخلوط غلیظ از تخم‌مرغ و نشاسته ذرت را در ناحیه عمومی که تازه تراشیده شده‌است، بمالید. قبل از برداشتن آن با تمام موهای ناخواسته عمومی، خمیر را به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه در بخش خاص خود بگذارید. و خمره خشک‌شده را مثل ماده از خم خود بردارید، اگر این روش را به سرعت انجام می‌دهید تا از درد غیر ضروری اجتناب کنید.

 

۷. کرم مرطوب کننده دست ساز، درمان خانگی

کرم مرطوب باید در ابتدای لیست شما باشد چون نه تنها ارزان بلکه در دسترس است. اما درست مثل این که در مورد همه داروهای خانگی عمومی که در بالا ذکر شد، باید مقداری از مواد لازم را برای کار به طور کامل به آن اضافه کنید. اول، باید کرم مرطوب را با خودتان داشته باشید. سپس، تعدادی انبه خام بگیرید و قبل از اینکه آن را به یک خمیر تبدیل کنید، آن را تکه‌تکه کنید. پس از انجام این کار، انبه خام اولیه را قبل از تحریک کردن آن به خمیر بسیار خوب، با کرم مرطوب مخلوط کنید. این خمیر را روی قسمت صاف عمومی بمالید و بگذارید برای چند دقیقه حل شود. این درمان نه تنها از موی عمومی خلاص می‌شود بلکه مرطوب کننده منطقه را نیز ترک می‌کند. و هر چه بیشتر از آن برای حذف موی عمومی استفاده کنید، بافت پوست شما بهبود خواهد یافت.

 

۸. از بین بردن آنی موهای اضافه با استفاده از آرد نخود

داروی آرد نخود برای هر دو جنس نر و ماده در هنگام حذف دائمی موهای زائد شناخته شده‌است. برای این روش، تنها باید از ۲ قاشق سوپ خوری روغن نعناع و یا روغن خردل استفاده کنید. دو قاشق سوپ خوری را به یک کاسه پر از قطعات انبه خام اضافه کنید قبل از اینکه محتویات آن را به یک خمیر بسیار موثر تبدیل کنید. در حال حاضر، شما باید بخش‌های خصوصی خود را اصلاح کنید و چند روز قبل از اعمال این خمیر فوق‌العاده، به آن اضافه کنید. این به معنای چشم‌پوشی از درد غیر ضروری است که احتمالا ناشی از این روش است.

بنابراین، دادن موهای عمومی حداقل ده روز پس از اصلاح این روش به شدت توصیه می‌شود. زمانی که موهای کوچک در حال جوانه زدن هستند، مقدار زیادی از خمیر آرد نخود خود را در بخش‌های خصوصی خود به کار ببرید. پس از انجام این کار خمیر را به خمیر دهید تا قبل از کشیدن ماده درست مانند از بخش‌های خصوصی خود خشک شود. این ماده پر مانند بیشتر در صورتی جذب خواهد شد که همه موهای زائد از ریشه خارج شوند، به این معنی که قبل از رشد موهای زائد زمان زیادی طول خواهد کشید.

۹. از بین بردن موهای زائد با استفاده از ترکیب تخم مرغ و شکر

یکی از رایج‌ترین درمان‌های خانگی که برای حذف موفقیت‌آمیز موی عمومی بکار می‌رود، تخم‌مرغ و مخلوط شکر است. خوشبختانه آماده‌سازی این خمیر می‌تواند به راحتی پیدا کردن مواد لازم باشد. تمام چیزی که شما نیاز دارید یک کاسه، یک تخم‌مرغ یا دو قاشق سوپ خوری شکر است. همان طور که مرسوم است، بخش‌های خصوصی خود را اصلاح کنید و چند روز آن را به آن بدهید تا نه تنها التیام یابد بلکه دو تار مو نیز در آن جوانه بزند. زمانی که این کار را کردید، با استفاده از خمیر به بخش‌های خصوصی خود ادامه دهید. تا جایی که ممکن است کامل و تا جایی که ممکن است بهترین نتایج را بخواهید. سپس تخم‌مرغ و خمیر شکر را قبل از کشیدن ماده سخت حاصل از منطقه عمومی خود خشک کنید.

به یاد داشته باشید، کشیدن این ماده سخت مانند از بخش‌های خصوصی تان تا حد زیادی دردناک خواهد بود. بنابراین بدون گفتن این که باید خود را برای بعد از کشیدن آماده کنید ادامه دارد. اما باز هم این یک قیمت کوچک است که هزینه ماندن در موی عمومی آزاد و انجام این کار را تا جایی که ممکن است انجام می‌دهد. نکته خوب این است که درد مرتبط با حذف مو دوام نیاورد.

۱۰. عدس و خمیر سیب زمینی موها را به صورت آنی حذف می کنند.

اگر دوست دارید موهای عمومی را به طور موثر و به راحتی در خانه خود حذف کنید، پس باید در نظر بگیرید که یک خمیر عدس و سیب‌زمینی را امتحان کنید. شما باید به دنبال برخی از عدس، عصاره لیمو، عسل و سیب‌زمینی بگردید که اجزای اصلی ساخت این درمان خانگی موثر هستند. این مواد اضافی به منظور افزایش راندمان خمیر عدس و سیب‌زمینی به کار می‌روند. همانطور که همه ما از نزدیک می‌دانیم، برداشتن موهای عمومی یکی از مشکلاتی است که در میان جنسیت‌ها وجود دارد.

به این معنی که، چه شما مرد یا زن هستید، ممکن است بخواهید به یک شانس با عدس و سیب‌زمینی شیرین سیب‌زمینی بدهید. با یاد گرفتن نحوه آماده کردن آن قبل از یادگیری در مورد کاربرد صحیح آن شروع خواهید کرد. نکته خوب در مورد این درمان‌های طبیعی موهای خانگی این است که آن‌ها هیچ گونه عوارض جانبی ندارند. اولین قدم در درست کردن خمیرتان و خمیر سیب‌زمینی، استفاده از یک خردکن مواد غذایی است.

مخلوط نهایی باید یک خمیر مصنوعی خوب باشد که به راحتی می‌تواند بدون هیچ مشکلی به پوست شما اعمال شود. به خمیر مناسب اجازه دهید تا قبل از تمیز کردن آن به مدت نیم ساعت در قسمت خصوصی شما بماند. استفاده از سیب‌زمینی در خمیر موی طبیعی خانگی شما باعث سفید کننده موهای زبر کننده خواهد شد که به راحتی بیرون نمی‌آیند و این باعث می‌شود که آن‌ها کم‌تر از چشم انسان قابل‌مشاهده باشند.

نتیجه گیری

واقعیت این است که روش‌های خانگی کافی وجود دارند که شما می‌توانید برای حذف موفقیت‌آمیز موهای زائد و انجام این کار برای همیشه از آن‌ها استفاده کنید. تنها چیزی که شما نیاز دارید این است که مواد اولیه خود را جمع کنید و در عرض چند دقیقه آن‌ها را بسازید. همچنین به یاد داشته باشید که پیش از این منطقه عمومی خود را اصلاح کرده و چند روز به آن بدهید تا اجازه دهید که موهای عمومی جوانه بزنند. این کار به حذف موی طبیعی برای دفع کیسه‌های ترشحی مو از ریشه کمک می‌کند و از این مشکل برای همیشه مراقبت می‌کند.

اگر یک آماتور هستید سعی نکنید موهای خود را از بین ببرید. این به این دلیل است که شما در معرض خطر ایجاد درد غیر ضروری قرار خواهید داشت. در صورت امکان، کسی را پیدا کنید که بتواند به شما یاد دهد چگونه به هر کدام از فرایندهای حذف موهای گفته‌شده در بالا مراجعه کنید. برای چک کردن هر کدام از نسخه‌های متعدد یوتیوب در این موضوع و برداشتن تمام نکات ذکر شده آزاد باشید. زمانی که خود را متعهد به یادگیری کرده‌اید، در وضعیتی خواهید بود که از راحتی منزل تان از راحتی منزل خلاص شوید در نتیجه هر گونه هزینه‌های درمانی که ممکن است با آن باشد را از بین ببرید.

مقالات مرتبط:

خرید بهترین موبر سنتی (نوره - واجبی)

بهترین غذاها برای رشد مو

نویسنده: ادمین
برچسب‌ها: #موهای زائد #روش طبیعی #روش طبیعی حذف موهای زائد #10 روش حذف موهای زائد #روش سنتی حذف موهای زائد #مو ناحیه شرمگاهی #موهای عمومی #موهای بدن #حذف موی بدن #حذف مو سنتی #عدس #تخم مرغ #خمیر سیب زمینی #آرد نخود #نشاسته ذرت #لیمو #عسل درمانی #شکر و لیمو #عسل و لیمو #انبه خام #موبر #واجبی #نوره #موبر سنتی #خواص موبر

نظرات خوانندگان: