حجره: نمکسرا

محل سکونت: تبريز

شماره تماس: 09101393494

توضیحات حجره دار:

کیسه نمک ها کار دست ساز می باشد. و داخل کیسه ها نمک دریاچه ارومیه استفاده شده است. کیسه ها در چند نوع مختلف می باشد. و برای دردهای رماتیسم و درد مفاصل استفاده می شود. کیسه نمک ها را می توانید روی پکیج و یا روی بخاری و داخل ماکروفر و یا با اتو گرم کرده و مورد استفاده قرار دهید. از قرار دادن کیسه نمک را روی حرارت مستقیم گاز و یا شعله جدا خود داری کنید. کیسه نمک ها با پست به سراسر ایران ارسال می شود. و حدودا 12 الی 24 ساعت به دست مشتری میرسد.
به نام خدا بنده کیومرثی هستم. حدودا دو سه سال میشه که کار دوخت و تولید کیسه نمک انجام میدم. ایده درست کردن کیسه نمک از چند سال پیش به ذهن من رسید زمانی که کتف و پای مادرم شروع به درد کردن گرفت. چون شهر ما جز شهرهای سرد سیر می باشد تا چند دهه گذشته برای گرم کردن منازل در فصل زمستان از کرسی استفاده می کردند. در شهر ما اعتقاد دارند که کرسی که با سوختن چوب گرم شود خاصیت دارویی دارد. اما در چند سال اخیر با پیشرفت تکنولوژی و وسایل گرمایشی جدید استفاده از کرسی کم رنگ تر شده است. با کم شدن کرسی پادرد و کمر درد هم بین مردم زیاد شده است. کیسه نمک ها تقریبا مانند کرسی عمل می کنند. کیسه نمک را گرم می کنیم و شب موقع خواب زیر پتو روی قسمتی که درد می کند قرار دهید. یه ضرب المثل ترکی هست که میگوید از سرما ضرر می آید ولی از گرما هیچ ضرری به انسان نمی آید.
4 سال پیش
توسط امیر علی (محصول نمک دانه درشت دریاچه ارومیه )
نمک دریاچه ارومیه معرکه است. پدر بزرگ من همیشه استفاده میکرد. واقعا شفا میده.
پاسخ محلی جات: ممنون از نظر شما

4 سال پیش
توسط صبا عبدالله زاده (محصول نمک دانه درشت دریاچه ارومیه )
با سپاس از لطف شما که این نمک های دریای ارگانیک و فراهم کردید. و بسیار برای پوستم مناسب بوده.
4 سال پیش
توسط حسین (محصول کیسه نمک )
مادرم تو خونه از کیسه نمک استفاده کرده. واقعا عالی هستش. ممنونم
3 سال پیش
توسط سارا (محصول کیسه نمک )
من چندین سال دیسک کمر داشتم که با استفاد از نمک دریای گرم خیلی بهتر شد.استفادش راحته.نمک دریا رو داخل قابلمه مقداری گرم کنید بعد بریزید داخل کیسه و بزارید روی کمرتون.خیلی مفیده.برای پادرد و زانو درد و حتا عفونت گوش هم قابل استفادس
3 سال پیش
توسط میترا (محصول نمک دانه درشت دریاچه ارومیه )
سلام خسته نباشید ممنون بابت نمک من امسال کل زمستان رو از نمک استفاده کردم برای کمر درد و پادرد مادرم خیلی خوب بود. قدیم یادمه مادربزرگم استفاده میکرد ولی چندسالی بود که نمک فراموش شده بود تشکر از شما که این محصول را به ما معرفی کردید موفق باشید. کلا اینکه مجموعه ای مثل شما رفته دنبال داشته های کشور خودمون و چیزهای خیلی خاصی مثل نمک دریاچه ارومیه رو شناسایی میکنه و در اختیار افراد قرار میده خیلی خوبه. هم باعث میشه سنت های گذشته حفظ بشند هم اینکه سطح سلامت و شادابی زندگی مردم زیاد میشه. اگر میتونید باز هم چیزهای خاصی رو بیارید. عسل و زعفران رو به راحتی میشه تو مغازه های تهران پیدا کرد ولی نمک تصفیه نشده دریاچه ارومیه واقعا کمیابه. من کلی خاطره با نمک دریاچه ارومیه داشتم که عملا خاطراتم زنده شد و خیلی مسرور شدم :)
3 سال پیش
توسط رضا حسنی (محصول نمک دانه درشت دریاچه ارومیه )
سلام می خواستم بدونم امکان ارسال به مشهد هم وجود داره. من تقریبا تمام مشهد را گشتم ولی پیدا نکردم این نوع نمک خاص را هر نوع هزینه پستی یا هزینه جانبی را هم پرداخت می کنم. یا هزینه پست را می تونید به صورت پرداخت در مقصد بزنید که کلا راحت باشید. ممنون می شم کمکم کنید.
پاسخ محلی جات: سلام. ارسال به تمام نقاط کشور توسط پست انجام می شود. برای هماهنگی خرید می توانید با شماره حجره دار تماس بگیرید و یا از طریق سایت سفارش تان را ثبت کنید.