9
محصول
test
حجره

لواشکی جات

در حال حاضر هم خودمان باغ داریم و محصولاتمون رو تبدیل به لواشک میکنم و بصورت لواشک میفروشم که کاملا خانگی هستند. با توجه به اینکه اطراف ما کارگاه های لواشک زیاد هستند و ارتباط بنده با آنها نیز زیاد است امکان تامین و ارسال لواشک های کارگاهی (که با پوره سیب درست می شوند) نیز هست با این تفاوت که من بهت...

70
محصول
حاجی-کیانی
حجره

حاجی کیانی

ارسال تمامی محصولات در تهران با شرایطی که محلی جات تعیین کرده هست و ارسال محصولات به تمام ایران از طریق پست و یا اتوبوس های بین شهری (با هزینه مشتری) انجام می شود.

10
محصول
نمد-فرش-ایران
حجره

نمد فرش ایران

دسته بندی ها: دستباف و دست دوز

سلامتی وشادابی را با استفاده ازمحصولات طبی پشمی ایران تجربه کنید. ایجاد سلامتی پایدار بصورت طبیعی. حتما برای یک بار هم شده از محصولات ما خریداری کنید. همه این گفته ها آزمایش شده است. البته پشم 150 تا خاصیت دارد. محصولات ما را اگر خریداری کردید و استفاده کردید مورد پسند نبود ما آن را پس می گیریم....

9
محصول
سوغات-ایرانشهر
حجره

سوغات ایرانشهر

16
محصول
برکت
حجره

ّبرکت

دسته بندی ها: شور و ترشی عرقیات

ترشیجات ما کاملا اورگانیک می باشد. یعنی تمام مواد ترشی ها از سیر گرفته تا کلم و هویج و غیره همه را از باغ ها و مزارع شهرستان صحنه خریداری می کنیم یعنی هیچ یک از مواد را از میادین تره بار خریداری نمی کنیم به همین خاطر ترشی ها تازه بوده و طرفداران زیادی دارند.شرایط نگه داری ترشی ها بهتر است داخل یخچال...

2
محصول
سنا
حجره

سنا

دسته بندی ها: گل و گیاه

گیاه آلوئه ورا گیاهی است که خاصیت دارویی و درمانی و خوراکی دارد و در منزل می توان به راحتی گیاه آلوئه ورا را نگهداری کرد.

8
محصول
هنرکده-خاتون
حجره

هنرکده خاتون

دسته بندی ها: ادویه چای و دمنوش

یک توصیه برای خریدارن ادویه جات: ادویه را حدالمکان ادویه را به مقدار کم خریداری کنید که زود به زود تمام شود چون وقتی ادویه جات را زیاد خرید می کنید و مصرف نمی کنید خاصیت ادویه از بین می رود و عطر و طعم آن عوض می شود. ادویه های ما دارای دوسال گارانتی می باشند. ادویه جات را دور از اجاق گاز و شعله و دو...

1
محصول
رچا
حجره

رچا

دسته بندی ها: دستباف و دست دوز

کروات های ما در انواع طرح ها و رنگ ها موجود می باشد و شما می توانید هر مدلی که خواستید شفارش بدهید در سریعترین زمان ممکن برای شما ارسال خواهد شد.. بیایین از تولیدات محلی و سنتی خودمان همایت و خرید بکنیم.

3
محصول
انشان
حجره

انشان

دسته بندی ها: خشکبار

از کیفیت و قیمت محصولات خیالتان راحت چون این محصولات را به صورت عمده ای به عطاری های شهر تهران هم میفروشم و حالا شما در این سایت بدون واسطه اون رو از من خریداری میکنید .

52
محصول
عطاری-نفیس
حجره

عطاری نفیس

همیشه دغدغه اینو داشتم که تغذیه سالم داشته باشم و این عادت رو به دوستام منتقل کنم. برای همین شرووع به جمع آوری کلکسیونی از محصولات سنتی و سالم کردم. ارسال داخل تهران به تمامی آدرس ها امکان پذیر است. ارسال به شهرستان نیازمند هماهنگی و هزینه های ارسال ویژه هر شهر می باشد.

9
محصول
کارخانه-عرقیات-گیاهی-مختار
حجره

کارخانه عرقیات گیاهی مختار

دسته بندی ها: عرقیات

7
محصول
سبزیجات-خشک-1
حجره

سبزیجات خشک

دسته بندی ها: سبزی خشک سبزی خشک

قبل از اینکه با محلی جات آشنا بشوم هم محصولاتم رو به صورت بومی به اطرافیانم میفروختم ولی از موقعی که با محلی جات آشنا شدم میتونم تو کل ایران به راحتی بفروشم. ارسال با پست وتیپاکس و اتوبوس به تمام شهرهای ایران امکان پذیر است.